STRONA GŁÓWNA
 OFERTA PRACY ślusarz narzędziowy!
 OFERTA PRACY blacharz samochodowy!
 OFERTA PRACY instruktor kształcenia zawodowego!
 OFERTA PRACY pracownik linii produkcyjnej!
 OFERTA PRACY pracownik na farmie trzody chlewnej!
 OFERTA PRACY programista!
 OFERTA PRACY project manager!
 PRACA - instruktor Przybysław!
 Oferty pracy za granica - EURES !
 Lider Pojezierza
 LIDER +
 Informacje o GCI
 REGULAMIN GCI
 Pracownicy GCI
 JAK I GDZIE SZUKAĆ PRACY?
 Jak napisać podanie o pracę?
 STRUKTURA CV
 Struktura listu motywacyjnego
 WAŻNE ADRESY
 GCI w województwie zachodniopomorskim
 KONTAKT
 • LIDER +

  LEADER+ - zapraszamy do konsultacji projektu ZSROW

  Pragniemy zaprosić Państwa do wzięcia udziału w konsultacjach projektu ZINTEGROWANEJ STRATEGII ROZWOJU OBSZARÓW WIEJSKICH naszego regionu. Namawiamy Państwa do wyrażania swoich opinii i przekazywania ciekawych pomysłów oraz sugestii na naszej stronie internetowej www.liderpojezierza.pl.

  Proces konsultacji będzie trwał do dnia 17 marca b.r. Oprócz konsultowania Strategii poprzez stronę internetową, przeprowadzane są obecnie również bezpośrednie konsultacje z mieszkańcami naszych gmin. Około 20 osób (w tym kilku członków Zarządu Stowarzyszenia oraz przedstawicieli gmin biorących udział we wcześniejszych warsztatach dla „Grupy Społecznej”) wyposażonych w stosowne kwestionariusze spotyka się  w dziewięciu naszych gminach z przedstawicielami sołectw, organizacji pozarządowych, firm i innych instytucji funkcjonujących na terenie naszego obszaru w celu zaprezentowania, przedyskutowania i uzyskania opinii na temat projektu naszej Strategii.

  Zakładamy, iż ponad 300 osób zapozna się w ten sposób  z projektem naszej strategii i tym samym ponad 300 wypełnionych ankiet zostanie przekazana ekspertom, którzy  w oparciu o nie oraz o informacje przekazywane przez internautów, będą mogli dokonać stosownych poprawek i uzupełnień w tekście Strategii, zgodnie z oddolnymi oczekiwaniami.

  Czekamy na Państwa zainteresowanie i opinie.